سلام علیکم دوستان جان چرا من ؟!

من افشین سعیدی هستم ، چند کلاسی سواد دارم و علاقه مندم در خدمت جامعه کشورم به این سبک که میگم باشم.

بارها و بارها از خودم سوال کردم که چرا من باید شروع کنم و با مردمم در کشور گفتگو کنم و اونها را بشنوم و درد و دلشان را درک کنم.

آنچه که در شبکه های اجتماعی و جامعه دیدم و همچنان که هست معمولا افراد موفق میان و راهکار ارایه میدن برای موفقیت های اکثرا کسب و کاری و مادی ، من از نظر مالی موفقیتی بدست نیاوردم که بخوام بهش تکیه کنم و برای شما چیزی را ثابت کنم.

اتفاقا زندگی برای بنده طوری رقم خورد که در خواب هم نمی دیدم البته منظورم قسمتهای سخت ماجراست و البته اینم می دونم که بسیاری از مردم کشور در شرایط بدتری بسر می برند و در کنار امیدواری برای بهتر شدن شرایط ، میشه گفت من هم آستین ها را بالا زدم و می خوام بیشتر کنار مردمم باشم.

بله ممکنه سوال پیش بیاد که آیا در این مسیر قصد تجاری نداری ؟ جواب مثبت هست و با توجه به زمانی که روی این کار میگذارم بایستی درآمد و حمایت هم از دیگران دریافت کنم و بدونید که یک زندگی عاشقانه دو نفره هم بدون داشتن پایه پولی ، دچار مسائل خواهد شد. بله من عاشقانه این راه را دنبال میکنم ولی نیک میدانم که بدون پشتوانه مالی راه به جایی نخواهم برد.

هر چند امید به خالق یگانه و تامین رزق این کار از او مثل چراغی در تاریکی میدرخشد. قطعا بدون یاری ایشان قدم از قدم نمی شود برداشت. تا او نخواهد برگی نمو نخواهد کرد.

زندگی زیباست ای زیبا پسند زنده اندیشان به زیبایی رسند

زندگی زیباست ای زیبا پسند زنده اندیشان به زیبایی رسند

چرا من؟

امروز ، در این لحظه من بدون مشکل یا مسئله نیستم . حساب بانکی ام پر از خالیست ولی حالم خوب است و استرسی را که سالهای قبل با وجود مال بیشتر داشتم را ندارم. احساس خوشبختی میکنم و هیجاناتم را تا حد زیادی یا بهتر بگویم بیش از پیش کنترل میکنم.

شادم از درون و با دیگران با روی باز و گشاده صحبت میکنم و انرژی مثبت را به ایشان هم انتقال میدهم.خیلی نمی خواهم پیچیده اش بکنم …دوستان عزیزم من اینجا به کمک شما و سایر عزیزان قصد این داریم تا حالمان را در کنار هم خوب کنیم. پس قصه ما در اینجا دو طرفه هست و من انتظار دارم با ذکر تجربیاتمان در زندگی به سایر عزایزان کمک کنیم.

تلخ!

قسمت تلخ این جریان و تبدیلش به شیرینی عسل آنجاست که با کمک هم و یاری خالقمان تلاش می کنیم تا حال بدی که می تواند ادامه دار باشد و در انتهای جاده به “خودکشی” منجر شود را به حال خوب و زندگی شیرین مثل عسل تبدیل کنیم و آن انسان فرشته گونه را به دوست خودمان تبدیل کنیم.

امیدوارم نعمت خدمت و این فرصت به همه ما و بنده در کنار شما داده شود تا این مهم را به انجام برسانیم.

آرزوی من شادی ، سلامتی و ثروت برای همه همراهان هست و خواهد بود.

افشین سعیدی

بهار 1401

رها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.